Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  

 

 CPL GUI

In jos 
AutorMesaj
l0g0

l0g0


Mesaje : 53
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 30
Localizare : de_dust2 Prin B :-s

CPL GUI Empty
MesajSubiect: CPL GUI   CPL GUI Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 8:50 pm

CPL = Cyberathlete Professional League

Descriere :

Este cunoscuta in toata lumea Counter-Strike-ului,din ea facand parte cei mai buni jucatori din lume la acest joc.

Ei bine,acest gui contine setarile din CPL,inclusiv un logo personalizat.

*Mie,personal,mi-a mers pana la 99 fps maxim in Counter-Strike dupa ce am bagat acest gui.Mentionez ca inainte imi mergea cu 60 fps,deci e o schimbare radicala,desigur nu mereu.

Descarcare : AICI

In arhiva veti gasi asa :

Cod:
1.O arhiva : cpl_summer2005-steam -> pentru cei cu steam
2.Un folder : cstrike
3.Un folder : Valve
4.Si un text-document : READMEGUI -> cu tot felu de instructiuni si credite,etc...

Instalare :

1.Luati folderul cstrike si il copiati de exemplu in : C:/Programs Files/Valve si dati owrite,sau yes... dar ATENTIE sa fie in Valve(voi puneti unde aveti voi instalat Counter-Strike-ul )
2.Intrati in folderul Valve/resource si veti gasi optionsSubVideo.res.Acesta il luati si il punti in C:/Programs Files/Valve/resource sau unde aveti voi instalat Counter-Strike-ul

[*]Pentru steam :

1.Dezarhivati cpl_summer2005-steam.rar si va aparea un folder cpl_summer2005,iar inauntru acestuia veti avea 3 foldere : Resource,servers & steam.Aceste foldere le luati si le copiati unde aveti voi instalat Steam-ul.ex : C:/Steam.

*Sper sa va placa !

GL & HF !
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
 
CPL GUI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Counter Strike Kit's :: Counter-Strike 1.6 Non-Steam-
Mergi direct la: