Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  

 

 Parerile dumneavoastra !!!

In jos 
+2
d'asK
sheriff
6 participan?i
AutorMesaj
sheriff
Admin
Admin
sheriff


Mesaje : 101
Data de înscriere : 27/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeMar Apr 01, 2008 10:26 pm

Lasativa pararei despre Forumul Clanului pG// cat si despre Clanul pG//
Sus In jos
d'asK
Admin
Admin
d'asK


Mesaje : 136
Data de înscriere : 15/01/2008
Varsta : 32
Localizare : Jibou City

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 10:45 pm

Super forumu... Smile))
Clanul...mda...cat de cat bun.. Smile) mai are de lucrat... Wink aici vb serios
Sus In jos
https://plasticgun.forumgratuit.ro
sheriff
Admin
Admin
sheriff


Mesaje : 101
Data de înscriere : 27/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 10:46 pm

normal ca avem de lucru ... dupa paste ne punem pe waruri si meciuri sper !!!
Sus In jos
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:27 am

fara mine nu aveti sanse,stiti cum sa ma contactatzi king
Sus In jos
sheriff
Admin
Admin
sheriff


Mesaje : 101
Data de înscriere : 27/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:30 am

normal ... un pumn in freza ... joke !!! hai motane la postari .... cheers
Sus In jos
pFFF !!




Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/05/2008

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 7:26 pm

mDa // puteati sa ma anuntzati // oricum nu imi pasa prea mult dar credeam k eram friends Smile / dar m-am inselat Smile // ata ete Smile bFt in continuare // si pApA
Sus In jos
l0g0

l0g0


Mesaje : 53
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 30
Localizare : de_dust2 Prin B :-s

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 7:27 pm

pFFF !! a scris:
mDa // puteati sa ma anuntzati // oricum nu imi pasa prea mult dar credeam k eram friends Smile / dar m-am inselat Smile // ata ete Smile bFt in continuare // si pApA

Dar cine esti!?
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
pFFF !!




Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/05/2008

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 8:45 pm

c rost mai are Smile /// bft in continuare Smile // puteati sa ma anuntzati // k nu mai faq parte Smile
Sus In jos
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 10:59 pm

garra e singurul din clan ce na fost contactat...el trebuie sa fie...lati uitat..... What a Face
Sus In jos
NoT.
Admin
Admin
NoT.


Mesaje : 58
Data de înscriere : 15/01/2008
Localizare : Intr`un Orash Mirific

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 1:20 am

cred ca e alyn..da imi pare foarte rau...daca mai vrea in clan..ii trebuie STEAM..pt 4-5 euro nu moare...altfel nu e in clan.Deci alyne faci ce vrei...cumperi steam ramai in clan..altfel ne pare rau!Neutral
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
l0g0

l0g0


Mesaje : 53
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 30
Localizare : de_dust2 Prin B :-s

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 11:45 am

Motanelul a scris:
garra e singurul din clan ce na fost contactat...el trebuie sa fie...lati uitat..... What a Face

Cred ca are dreptate si motanu`. Am vazut pe STEAM ca GaRRa cauta clan:-?
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
pFFF !!




Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/05/2008

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 10:21 pm

miam cumparat steam Smile d muolt Smile /// am dat 9 euro nui asta problema Razz // mam suparat doar k nu m-ati anuntzat .. atata tot // oricum am clan .. poate o sa facem odata si odata un meci Smile
Sus In jos
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 10:57 pm

pfff,tot demult trebuia sa ne zici ca tiai luat,ca doar tiam zis sa iti iei,daca nu neai anuntat nici noi nu team mai chemat Neutral
Sus In jos
NoT.
Admin
Admin
NoT.


Mesaje : 58
Data de înscriere : 15/01/2008
Localizare : Intr`un Orash Mirific

Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 11:05 am

si la garra i-am explicat vineri seara..vineri juca sheriff toate meciurile iar sambata juca garra in locul ui sheriff sau logo..insa nu a vrut..eu nu il tzin cu forta!!
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Parerile dumneavoastra !!! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile dumneavoastra !!!   Parerile dumneavoastra !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerile dumneavoastra !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: pG Forum :: Pareri-
Mergi direct la: