Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  

 

 Opinii despre anumite jocuri!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
NoT.
Admin
Admin
NoT.


Mesaje : 58
Data de înscriere : 15/01/2008
Localizare : Intr`un Orash Mirific

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 11:39 pm

Aici vom discuta despre sfaturi,opinii,sugestii sau recomandari pentru anumite jocuri !
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:40 am

a auzit vreun but de "morrowind3 the elder scrolls"?sau sunteti toti niste aerieni alien
Sus In jos
sheriff
Admin
Admin
sheriff


Mesaje : 101
Data de înscriere : 27/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:44 am

eu sunt aerian ... nu am auzit Rolling Eyes
Sus In jos
NoT.
Admin
Admin
NoT.


Mesaje : 58
Data de înscriere : 15/01/2008
Localizare : Intr`un Orash Mirific

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 11:55 am

pun pariu ca e ceva joc in flash:)))) lol!
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
sheriff
Admin
Admin
sheriff


Mesaje : 101
Data de înscriere : 27/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:04 pm

motane pune un link de download al acelui joc sa il incercam si noi cheers
Sus In jos
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 8:57 pm

pei nu stiu nici un link de download,il am de ceva timp
si..nu se joaca pe net
cum e jocul:tu esti un personaj si te bati cu monstrii si oameni,implini diverse misiuni la fiintele intalnite pe strada sau in diversele culte,organizatii,explora diverse zone periculoase, insa jocul nu se reduce la atat
poti negocia preturi,poti mitui,poti fura,sparge incuietori etc
magii f multe:poti captura suflete,chema monstrii in ajutor,zbura,fugi pe apa,da cu diverse puteri de distrugere,paraliza teleporta etc
careva interesat de joc? Very Happy
loc unde sa il gasiti...pe odc Razz
Sus In jos
d'asK
Admin
Admin
d'asK


Mesaje : 136
Data de înscriere : 15/01/2008
Varsta : 32
Localizare : Jibou City

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 9:55 pm

hai bah motane lasane cu jocurile tale plictisitoare...Smile))) ...daca intradevar vrea careva un joc adevarat (adrenalina la maxim..actziune..aventura..tot ce vrei... =)) )...va dau eu...mario 4 ever....fac un efort si va las si linku de downloadat daca vretzi....=))) butzilor :X:X:X Smile)))
Sus In jos
https://plasticgun.forumgratuit.ro
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 2:24 am

de mario sa te apuci tu but Razz
si oricum eu speram sa mai aibe careva morrowind fiindca mam blocat undeva Razz nu sa ii fac reclama
Sus In jos
d'asK
Admin
Admin
d'asK


Mesaje : 136
Data de înscriere : 15/01/2008
Varsta : 32
Localizare : Jibou City

Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 3:39 am

ooo bietu de tine..te-ai blocat si nu mai sti ce sa faci...dupa cat esti de but...potzi face misiunea aia...de mii de ori....si tot acolo te blochezi....Smile))
Sus In jos
https://plasticgun.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Opinii despre anumite jocuri! Empty
MesajSubiect: Re: Opinii despre anumite jocuri!   Opinii despre anumite jocuri! Icon_minitime

Sus In jos
 
Opinii despre anumite jocuri!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cu un signur click primeste inca 4 sau 2 jocuri pe Steam
» Spune-ne despre tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse categorii de discutii :: Games-
Mergi direct la: