Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  

 

 !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:13 pm

Salut... am revenit!!!numai is omu de atuncia!!!aveti dreptate nu am dreptu sal critic pe logo atata timp cat nici nu's in clan//acuma vorbesc chiar serios//vreau oa sansa sa intru in clan//intrebari despr situati//steam on ///high//ts de toate//la skill nu ma laud// vedem pe harta// si inca ceva//exagereaza logo cu cuvantul coaie//cu respectivul cuvant oricine vb//Razz sincronico_team id mess si steam snz12//contactezama si vb acia:P // si incodat scuzele mele al cl si la logo// la acceptati Very Happy?? //daca da ma contactezi /ms si bafta!!si inca ceva!!!!nu jucam in clan///eram cl dar era mix..adica imi aduceam tovarasi de pe mess si jucam .. ne puneam tag si gata....//intradevar am jucat si in clane ... da sau desfintat ele nu am plecat eu..sa pus alt nume la clan si mie nu mia placut si bbla bla bla...daca joc in pg .. nu comentez nk .eu doar is jucator...ms ma contactezi sau postezi pe forum ...salut
Sus In jos
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:27 pm

eeee asa mai merge,vei dao proba sa vedem Smile
Sus In jos
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:36 pm

Razz
Sus In jos
NoT.
Admin
Admin
NoT.


Mesaje : 58
Data de înscriere : 15/01/2008
Localizare : Intr`un Orash Mirific

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:38 pm

proba o dai cu motan,d'ask,l33t,sheriff,l0g0.contacteazai!
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
Motanelul
Admin
Admin



Mesaje : 36
Data de înscriere : 27/04/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:39 pm

lam contactat eu deja,o sa dau o proba cu el mai pe seara sa ii aplic un k.o. Twisted Evil
Sus In jos
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 3:29 pm

Mie frica sa nu ma bati:())))))))))))))=))))))))))))))))))))
Sus In jos
l0g0

l0g0


Mesaje : 53
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 30
Localizare : de_dust2 Prin B :-s

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 3:54 pm

player'zex a scris:
Salut... am revenit!!!numai is omu de atuncia!!!aveti dreptate nu am dreptu sal critic pe logo atata timp cat nici nu's in clan//acuma vorbesc chiar serios//vreau oa sansa sa intru in clan//intrebari despr situati//steam on ///high//ts de toate//la skill nu ma laud// vedem pe harta// si inca ceva//exagereaza logo cu cuvantul coaie//cu respectivul cuvant oricine vb//Razz sincronico_team id mess si steam snz12//contactezama si vb acia:P // si incodat scuzele mele al cl si la logo// la acceptati Very Happy?? //daca da ma contactezi /ms si bafta!!si inca ceva!!!!nu jucam in clan///eram cl dar era mix..adica imi aduceam tovarasi de pe mess si jucam .. ne puneam tag si gata....//intradevar am jucat si in clane ... da sau desfintat ele nu am plecat eu..sa pus alt nume la clan si mie nu mia placut si bbla bla bla...daca joc in pg .. nu comentez nk .eu doar is jucator...ms ma contactezi sau postezi pe forum ...salut

Huf asea nu mai merge...scz neacceptate


Ultima editare efectuata de catre l0g0 in Vin Mai 16, 2008 4:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
l0g0

l0g0


Mesaje : 53
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 30
Localizare : de_dust2 Prin B :-s

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 3:55 pm

player'zex a scris:
Mie frica sa nu ma bati:))))))))))))))=))))))))))))))))))))
Huf,cei cu suferinta asta:((,poate te bate,poate nu..
Sus In jos
http://www.plasticgun.forumgratuit.ro
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 10:51 pm

Deci cl-ule dami voie sa zic tot ce trebuie//Deci sa incep//eu in pc meu am steamu activat,,,adica cand aprind calculatoru...se activeaza steamu singur..adica cand aprind calc nu mai trebe sa pass ci ramane passu de atuncia///si eu iam dat parola mea lu black men si ...a intrat de cam multe ori pe el....si acuma lam intrebat..da lam intrebat rau de tot...uite aja...[ba fututi morti mati dece esti pe steamu meu cand eu am ceva important..si el o raspuns..ba fututi familia mati suntem tovarasi nu am intrat pe steam..poate vrei sa til iau de tot....si mam convins ca na intrat ...deci cand incercai sa intru pe pgl imi zise..This acouns is the autetification on srv ....yor tiket is ..plm nu citi tot...da eram pe steamu meu original sa moara mama..eu nu ma prea ma jur pe mama./.. da numi puneam problema de asta cu steamu....nu ma asteptam......dar nu stiu ce sati mai zic sa te conving .. nu te critic ca nus in masura.....dar eu eram pe steam original..daca vrei iti dau o poza co facui da nu cred ca trebuie..nu stiu ce sati mai zic nu ma asteptam sa ma respingi pentru steam ........steam am de o luna....;)intrebai pe toti din dW si alti ..dar acuma faci ce vrei..multumesc !!!!astept un raspuns...sal si sa sti logo ...inainte erai dusman pentru ca injurai..eram si noi..eram amandoi..daca tu nu injuri nu injur nici eu ...si acu ai ura pe mn..cred ca asta este problema...nam stat deegaba sa scriu aces text ...!!astept un raspuns si am mai multe de zis...respect clanu cat is in el ..am iesit din toate dar nu cred ca asta este problema...sau poate si asta....!!!!!ms incodata...astept un raspuns....vreau sa dau tot ce pot numa aicia...hai sal ca daca contiunui numai termin...Razz astept un raspuns astaseara;)
Sus In jos
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 10:52 pm

Sau daca aveti canal de ts sami dai pass sa vb mai calmi Smile
Sus In jos
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 10:52 pm

!Astept un raspuns!!multumesc!!
Sus In jos
sheriff
Admin
Admin
sheriff


Mesaje : 101
Data de înscriere : 27/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 10:57 pm

accest forum nu mai este valabil hai pe http://syl-gaming.forumotion.com/index.htm pentru mai multe detalli Very Happy
Sus In jos
player'zex




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/05/2008

!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 11:03 pm

sherif lasam un id de mess
Sus In jos
Continut sponsorizat





!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan   !!siNcrOnicO cerere de intrare in clan Icon_minitime

Sus In jos
 
!!siNcrOnicO cerere de intrare in clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere intrare Clan
» Cerere clan
» Cerere....
» Model Cerere !!!
» cerere ecolution

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Categorii generale de discutie :: Cerere intrare in Clanu' pG-
Mergi direct la: